PRACA, KTÓRA PACHNIE KAWĄ

Zapraszamy do zespołu!

Barista of The Year

„Barista of The Year to coroczny konkurs, podczas którego tysiące baristów Costa Coffee z całego świata rywalizuje o tytuł Champion of Champions, najlepszego z najlepszych. Kluczowe są umiejętności, ale liczą się również osobowość, zaangażowanie i pasja do tworzenia kawy!”

Nasi Bariści

Nasi Bariści są znawcami idealnego smaku, ekspertami w swojej dziedzinie i ambasadorami naszej marki. To oni sprawiają, że nasza kawa jest wyśmienita, a nasze kawiarnie tętnią życiem! Od pierwszego dnia współpracy wyposażamy naszych Baristów w wiedzę o kawie i wszelkie tajniki jej przygotowania, a następnie dajemy im przestrzeń, aby mogli rozwijać swoje skrzydła w naszej firmie!


To my, Costa Team!

Nasz zespół – Costa Team, jest jak mieszanka naszej kawy – jest tajemnicą naszego sukcesu, złożony z wyjątkowych ludzi, tworzy kompozycję idealną. Każdy z nas wnosi swoją indywidualność, a jako zespół stanowimy doskonałą jakość. Łączy nas pasja do kawy i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Jesteśmy jak każda filiżanka kawy serwowana w naszych kawiarniach – wyraziści, emanujący radością i niezawodni…aż się chce wracać!

Co zyskujesz pracując z nami?

Costa Coffee to nie tylko nasze miejsce pracy. To społeczność, którą wspólnie tworzymy. Więzi, przyjaźnie, nadawanie na tej samej fali – tej wyjątkowej atmosfery nie da się opisać. Za to możemy opisać pozostałe korzyści, które dajemy naszym Pracownikom.